Biz Kimiz?

Karavan Dünyasını seven ve bu kültürü Türkiye içinde yaygınlaştırmayı ve Karavan sevenleri bir arada etkinlik ve paylaşımlar ile buluşturmayı hedefleyen bireyleriz. Karavan macerasına bundan 1 yıl önce başladık 2019 yılı başlarında.

Her şey Karavan ile Tatile çıkmamız ile başladı her ne kadar Aile içinde “Karavan ile Tatile çıkılmaz” “Otel varken Karavan da ne işimiz” gibi sesler çıkmış olsa da kararlı bir duruş ile engelleri aştık. Geçmiş Tarihlerde yaptığımız Karavan Turları ile Minimal yaşam ve Doğa ile içiçe olmak bize müthiş bir haz verdi…

Tatil süresince bilmediğimiz yerleri keşfetmek ve yeni Karavan Kamp noktaları bulmak için başlattığımız Whatsapp Grubu sonrasında İnstagram hesabımız ve Karavan Blog sayfamız ile Karavanı Hayat Felsefesi yapan değerli insanlarla tanışma ve kaynaşma fırsatı bulduk bu aksiyonlar bizleri çok heyecanlandırdı.

Bundan Sonraki Süreçte Karavan Blog olarak Karavan hakkında Teknik Konular, Karavan Modelleri, Üretici Firmalar, Karavan Kiralama Firmaları, Diğer Karavan Sevenlerin Blog yazıları, Karavan Etkinlikleri gibi birçok aksiyon gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Ayrıca Bu yıl içinde çok yakın tarihte Karavan Blog Mobil Uygulama ile sizlere çok farklı içerikler sunacağız. Mobil Uygulama üzerinden Kamp Noktaları ekleyip ve Yorumları inceleme fırsatınız olacak..

İnstagram Hesabımızı Takip Edin.

Bize Gezdiğiniz yerler ile ilgili içerik gönderin ve etiketleyin deneyimlerinizi paylaşalım


Instagram’dan Takip Et

Ailemize Katılın !!!

Karavan Blog yazarları arasına katılabilirsiniz. Yazacağınız içerikler ile Karavan sevenlere destek olabilirsiniz. İçerikleriniz Instagram ve Whatsapp hesaplarımızda paylaşılmaktadır. Detay bilgi için bize intagram üzerinden DM atabilirsiniz.