İstanbul Karavan Fuarı

Türkiye’deki İLK KAMP VE KARAVAN FUARI unvanını elinde bulunduran CAMP AND CARAVAN İSTANBUL Bu Yıl da doğa severler olarak bizleri 21 ŞUBAT – 1 MART Tarihleri arasında bir araya getiriyor.

Doğa Severler ile beraber her yıl olduğu gibi bu yıl da CAMP AND CARAVAN ISTANBUL büyümeye devam ediyor. Bu yıl sektörün enlerini de barından 150 firmanın bulunduğu fuara siz de gitmek istemez misiniz ?

Ayrıca bu fuarda YOK YOK dilediğiniz teknolojide karavanlardan tutunda her türlü outdoor kıyafetine kadar sizleri mutlu edecek her şey bu fuarda ve bunların yanı sıra “Temel Kampçılık Eğitimi”,”Airsoft Başlangıç Eğitimi”,”Yeni Başlayanlar İçin Kamp Ve Karavan” Gibi daha bir çok seminer düzenlenecek.

BİLET ALMAK İSTEYENLER : https://bilet.cnrexpo.com/ Bu Link Üzerinden ulaşabilirsiniz iyi EĞLENCELER !

İlginizi Çekebilir  Karavanda Hangi Tipte Akü Kullanılmalı

2 thoughts on “İstanbul Karavan Fuarı

 • Avatar
  27 Kasım 2020 tarihinde, saat 20:55
  Permalink

  Karavan park projesini destekliyorum.
  Bu proje için çok geç kaldık hatta var olanları bile zamanla yok ettik.
  İstanbul da Antalya da Alanya da Mersin de ve daha bir çok yerde var olan karavan kamp yerlerine kendi karavanları veya otel otobüsleri ile gelen bir çok ülke insanları hem tatil hem turustik gezi yapmak üzere güzel ülkemize gelirlerdi.
  Ve maalesef biz nesil doğa severler kampçılığı onlardan ve okullarımızda öğretilen izcilik etkinliklerinden öğrendik.

  Yanıtla
  • Avatar
   28 Kasım 2020 tarihinde, saat 09:48
   Permalink

   Merhaba Sadık Bey
   COVİD salgını ile Karavan kültürüne ilgi artı. Bu konuda muhtemelen önümüzdeki yıllarda daha organize bir şekilde birçok noktada Karavan kamp alanları göreceğimizi umuyoruz. İnsanların biraz daha fazla bu tutkuya alışması gerekmekte sonrasında talepler doğrultusunda Karavan park alanları daha fazla yaygınlaşacaktır.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.