e
sv

Karavan Anket Form Sonuçları

avatar

Gökhan Çelikbilek

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Karavan Dünyasını seven herkesin yanında olmaya ve bu macerada destek olmayı amaçladık ve bu yolda devam ediyoruz. İnstagram hesabımız üzerinden gelen Dilan Gök Üniversite öğrencisinin talebini karşılayarak onlara destek olmak istedik.  

Bu kapsamda Karavan kullanıcılara göndermiş olduğumuz Whatsapp hesaplarımız, İnstagram hesabımız ve www.karavanblog.com hesabımız üzerinden Karavan anketine katılan katılımcıların sonuçlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Dilan hanımın gönderdiği mesajı da buraya ekliyoruz. 🙂

“Biz Ekonomi Üniversitesi’nde “Karavan imalatı, iç design ve customization” üzerine bir tez çalışması yürütüyoruz. Bu çalışma kapsamında karavan sahiplerinin dolduracağı bir forum yarattık. 2 dakikalarını bile almayacak çok kısa çoktan seçmeli sorularımız var. Tez çalışmamız ile karavan yapmayı düşünen veya karavanlarını geliştirmek isteyen insanlara karavan yapımı üzerine bir kaynak yaratmaya çalışıyoruz. Hesabınızı karavancı insanların takip ettiğini düşünerek size ulaşıyoruz. Bu linki story’nizde veya biyografinizde paylaşarak bu konuda bize destek olursanız çok mutlu oluruz. Böyle şeyler ücretli mi oluyor bilmiyoruz inanın. Yardımcı olursanız çok seviniriz🥰

Karavan Anket Formunu Doldurmak için Tıklayınız

İlginizi Çekebilir  Pazaryeri
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Karavan Anket Form Sonuçları