Karavan Blog Whatsapp Grup Açıklaması

Grup Amacı

Merhaba öncelikle Ailemizi katıldığınız için teşekkür ederiz. Aile kavramı Sevgi, Saygı ve bütünlüğünün sağlandığı bir topluluk. Bu neden Aile kavramından kopmadan birbirimize Sevgi ve Saygı ile yaklaşmak bizim içi çok değerli.

Karavan Blog Karavanı seven Aile bireylerinden oluşmaktadır. Hepimiz Doğada olmak ve huzur içinde vakit geçirmek istiyoruz. Bu aktiviteleri yaparken soracağım sorular ve Rotalarımız hakkında birbirimize destek olmak için Gruplar kurulmuştur. Grup içinde Özellikle Siyasi, Dini, Yeni Katılan arkadaşların Merhaba veya Özel günler için tebrik vb. mesajlar grubun amacı dışında olduğu için lütfen dikkat edelim.

Polemik oluşturacak tüm tartışma konularının açılmaması bizim için gerçekten önemlidir. 

Tamamı ile Karavan ile alakalı Gezilecek Yerler ve Karavan Yapımları ile ilgili sorular bulunmaktadır. Grubumuzun daha etkili ve hedeflenen konusundan sapmaması için aşağıdaki kurallara uymamız gerekiyor 🙂 İçerik olarak sadece Kamp Noktaları olması gerekli. Grup içinde Kamp Noktası ve Rota bilgisi paylaşılabilir. İstisna olarak Seyahat için Karavan Kiralamak isteyen kişiler gruba ihtiyacını belirtir ve sonraki görüşme özelden sürdürülebilir.

Kurallara uymayan kişiler hakkında yönetici hesaplarına bilgi verebilirsiniz.

Kurallarımız

Grup kurallarımız katılımcıların daha verimli ve etkili bir şekilde sorularının sorulması ve cevaplarının katılımcılara faydalı olması için uyulması gereken başlıklar aşağıda belirtilmiştir.

  • Hakaret ve tartışma kesinlikle yasaktır.
  • Karavan konuları haricinde gereksiz paylaşım yapan kişiler ilk olarak uyarı ardından kalıcı olarak gruptan uzaklaştırılır.
  • Din , dil , siyaset vb. konuşmak kesinlikle yasaktır
  • Özel günler için grupta yorum yapılmaz.
  • Karavan konusu haricinde toplumsal POST veya Link paylaşılmaz. (Yöneticilere danışılmadan)

Amacımız yeterince rahat bir ortam kurmak o yüzden sizlerden tek istediğimiz bu kurallarına dışına çıkmamanız 🙂 Bunlar dışında dikkat etmeniz gereken pek bir şey yok ayrıca aklınızda herhangi bir şey var ise bizlere insatgram hesabı üzerinden ulaştırabilirsiniz 🙂 okuduğunuz için teşekkürler.

Sosyal Medya ve Whatsapp Gruplarımız

Bizleri Sosyal Medya gruplarından takip edebilir ve Whatsapp gruplarımıza aşağıdaki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz. Whatsapp Grup bağlantılarımız üzerinden gruplara katılabilirsiniz. 3 Adet grup bağlantımız vardır. Karavan Kamp Noktaları | Karavan Soru Cevap olarak ayrı bir grubumuz bulunmaktadır. Ayrıca İnstagram hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.