e
sv

Karavan Denge Hidrolik Ayak

avatar

Gökhan Çelikbilek

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Karavan Hidrolik Ayak veya Denge Ayağı olarak bilinen Karavan sabitleme destek ayakları ile araçların meyilli olan yerlerde düz durmasına imkân verir.

Karavan ile seyahatlerinizde sürekli olarak düzgün alanlarda park etme fırsatınız olmayacaktır. Özellikle Offroad karavan tarzında bir yaşamı benimsediyseniz araçların sabit kalması için Karavan Hidrolik Ayak ürünlerine ihtiyacınız olacaktır. Karavan Sabitleme park ayakları sabit bir noktada durduğunuz zaman aracın dengede olması için gerekli olan ürünlerdir. Özellikle meyilli olan alanlarda hidrolik destek ve denge ayakları konforlu bir konaklama yapmanız için ihtiyacınız olacaktır.

Karavan Denge ayakları size ne avantaj sağlar?

Denge ve Sabitleme

Karavan sabitleme ayakları ile araç içinde hareketleriniz nedeni ile aracın sallanması engellenecektir. Dengesiz olan bir karavan size konfor sunmayacak olup Çekme karavan içinde bulunan sabit olmayan eşyaların devrilmesine neden olacaktır.

Banyo ve Lavabo

Dengesiz bir Çekme karavan içinde deniz sonrasında gireceğiniz duşta size ızdırap olacaktır. Karavan denge sabitleme ayaklarına sahip olmayan park’ta Lavabo veya Duş teknesi den akacak olan tüm sıvılar araç içinde kalacaktır. Buda zamanla aracınızın zemin izolasyonunda yıpranmalara sebep olacaktır.

Karavan denge hidrolik ayak fiyatları

Karavan denge sabitleme ayakları marka model ve özelliklerine göre değişmektedir. Çekme karavan için geliştirilen ürünler iki farklı seçenek halinde sunulmaktadır. Elektrikli olan modelleri 2020 fiyatları olarak ortalama 8.000 – 12.000 TL. arasında fiyatları değişmektedir. Bu fiyatlar 2021 – 2022 – 2023 yıllarında doların veya Euro kur fiyatlarının artmasına paralel olarak muhtemelen yükselecektir.

Bunun yanısıra Çekme karavan hidrolik denge ayakları ortalama 350 TL. – 1.000 Türk lirası arasında değişmektedir. Karavan ekipmanları satın alamadan önce mutlaka piyasa araştırması yapmanız gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir  Karavan Yapımı
karavan forum
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Karavan Denge Hidrolik Ayak