e
sv

Karavan Dış Duş Seti

avatar

Gökhan Çelikbilek

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Karavan dış duş seti özellikle tam zamanlı karavan hayatı yaşayan kişiler için olmazsa olmazlar arasındadır. Doğada veya deniz kenarında pratik ve rahat bir şekilde kullanılabilen Dış duş seti ve aparatları ile araç içini daha temiz bir alana çevirebilirsiniz. Motokaravan veya Çekme Karavan olsun olmazsa olmazlar arasındadır 🙂

Her ne kadar araç içinde olan Duş alanı olsada Denizden geldiğiniz zaman ayaklarınızda oluşan kirler ve kumlardan dolayı aracın içi ister istemez kirlenecektir. Bu durumların engellenmesi için Karavan dış duş seti bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Karavan Dış Duş Montajı

Dış duş seti karavan yapım aşamasında düşünmeniz gerekmektedir. Buna göre araç içinde temiz su deposu kısmından dışarıya su tesisatı getirmeniz gerekli olacaktır. Ayrıca dış duş koyacağınız alanı da öncesinde belirleyerek araç dış yüzeyinde bir alan açılması gereklidir. Bu nedenle araç Karavan dönüşümüne başlamadan önce duş montajını yapmanız sizin açınızdan fayda sağlayacaktır.

Motokaravan Dış Duş Ve Başlığı

Karavan dış duş montajı çok zorlu bir süreci kapsamamaktadır. Basit ve kolay bir şekilde ürün montajını gerçekleştirebilirsiniz.

 • Öncelikle aracın hangi noktasına montaj yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Aracın arka kısmında Su deposuna yakın bir yerde olmasına özen gösterin. Daha az tesisat ve daha fazla basınçlı su demek olacak. Ayrıca daha basit bir montaj işlemi yapabilirsiniz.
 • Belirlenen montaj yerini doğru bir şekilde dış duş aparatına göre belirlemeniz gerekmektedir.
 • Duş montaj noktasını belirledikten sonra düzgün bir kesim ile aracın saçını kesin.
 • Aparatı yerleştirin ve su geçirmemesi için silikon vb. yalıtım malzemeleri kullanın

Karavan Dış Duş Aparat Fiyatları

Karavan Dış Duş Aparatı Seti

Karavan dış duş ücretleri ürün model ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli bir ürün satın almak istiyorsanız ürün fiyatları ayrışmaktadır. Markalı ürünler veya markasız ürünler arasında gerçekte kalite ve fiyat farklı oluşmaktadır. Ortalama olarak satın almak istediğiniz Karavan dış duş seti veya aparatı 400 Türk Lirasından başlayarak 800 Türk Lirasına kadar bir fiyat aralığında satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Karavan Yapmak mı Yaptırmak mı ? Bölüm_1

Resimler Pinterest – Agus

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Karavan Dış Duş Seti