Karavan Kiralama Firmaları

Table of Contents

Sitemize geldiyseniz Karavan Kiralama firmaları ile ilgili bir araştırma içindesiniz demektedir. Karavan kiralama şirket seçiminde dikkat etmeniz gerekli olan bazı konularda açıklama yaparak sizlere Karavan kiralama konusunda doğru karar vermeniz için yön vermeye çalışacağız.

Karavan kiralamadan önce araç markası (Mercedes, Ducato, İveco) vb. kullanım kolaylıklarına bakmalısınız. Kiralık karavanı nerden teslim alacaksınız size yakın bir nokta olması gerekli veya büyükşehirlerde (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Marmaris) kiralama şirketlerinden adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

Karavan kiralama fiyatlarını araştırmanız gerekmektedir. Gülük kiralama, haftalık veya aylık karavan kiralama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kiralamak istediğiniz araç modeli de aynı şekilde Karavan Kiralama fiyatlarını etkileyecek diğer unsurlar arasındadır. Camper Karavan kiralama fiyatları Alkovenli karavan kiralama ücretlerine göre daha ekonomik fiyatlara sahiptir.

Kiralama süresince rahat bir tatil yapma planınız var ise Tatile kaç kişi çıkacağınız önemli 4 kişilik bir aileniz var ise Camper tarzında bir karavan sizin ihtiyacınızı karşılayamayabilir ya da belli ölçüde karşılayacaktır. Alkovenli bir araç kulanım açısından biraz zor olsada konaklama alanı olarak gerçek bir karavan duygusu yaşatacaktır.

Kiralama süresince yaşanacak aksaklıklar ve problemler ile ilgili olarak doğru bir Kiralama firması tercih etmeniz önemlidir. Kiralık Karavan ile yaşayacağınız problemler seyahat esnasında problemleri en kısa sürede çözmeniz gerekmektedir. Buda doğru bir Karavan Kiralama Şirketi ile iletişime geçmeniz ile başlayacaktır. Problem ve sıkıntılarda çözüme acil ulaşmanız gerekli olacaktır.

Kiralık olarak kullanacağınız Karavanın donanım açısından da yeterli olması gerekmektedir. Araç içinde çalışan televizyon, buzdolabı, akü, İnvertör, tuvalet gibi tercihlerin yanısıra pis su deposunun boşaltılması araç içine temiz su giriş noktasına kadar birçok bilgiye hakim olmanız gereklidir. Bu bilgilerin tamamını karavan kiralama firması ile görüşerek bilgi almalısınız.

Kiralamak istediğiniz Karavan sözleşmesi nin detaylarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Sözleşme maddelerinde kaza olması durumunda, aracın arızalanmasında, aracı geç teslim etmenizdeki cezai şartlar nedir? Bu detayların hepsini Karavan kiralamadan önce kontrol etmelisiniz.

Naz Karavan - İstanbul

Telefon

0 (555) 206 02 20

İlgili Kişi

Ali Bey

Adres

Naz Karavan San.Tic.Ltd.Şti. Caddebostan Mh.Sarıgül sk. No:27/B Kadıköy – İstanbul

Firmamız 2009 yılında motokaravan kiralama hizmeti sunmak üzere kurulmuştur.

Önceliklerimiz arasında müşterilerimize kaliteli, konforlu, modern ve ucuz hizmet sunmak ilk sırada yer alır. Araçlarımız seyahat ve konaklama esnasında müşterilerimize evlerindeki konforu hissettirecek şekilde dizayn edilmiştir. Önerilerinizi mail, telefon veya birebir tarafımıza iletmeniz hizmetlerimizi geliştirmemiz açısından önem taşımaktadır.

Kiralama Süreleri

Günlük Kiralama
Haftalık Kiralama
Aylık Kiralama

Karavan Modelleri

Camper Karavan
Alkovenli Karavan

Araç Markaları

Fiat Ducato -2002
Pegout Jumper – 2012

Hizmet verdiği il ve ilçeler

Adalar , Arnavutköy , Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu