Karavan Kiralama Firmaları

Sitemize geldiyseniz Karavan Kiralama firmaları ile ilgili bir araştırma içindesiniz demektedir. Karavan kiralama şirket seçiminde dikkat etmeniz gerekli olan bazı konularda açıklama yaparak sizlere Karavan kiralama konusunda doğru karar vermeniz için yön vermeye çalışacağız. Karavan kiralamadan önce araç markası (Mercedes, Ducato, İveco) vb. kullanım kolaylıklarına bakmalısınız. Kiralık karavanı nerden teslim alacaksınız size yakın bir nokta olması gerekli veya büyükşehirlerde (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Marmaris) kiralama şirketlerinden adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

Karavan Kiralama Fiyatları

Karavan Kiralama Fiyatlarını araştırmanız gerekmektedir. Gülük kiralama, haftalık veya aylık karavan kiralama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kiralamak istediğiniz araç modeli de aynı şekilde Karavan Kiralama fiyatlarını etkileyecek diğer unsurlar arasındadır. Camper Karavan kiralama fiyatları Alkovenli karavan kiralama ücretlerine göre daha ekonomik fiyatlara sahiptir.

Doğru Araç Seçimi Yapınız

Kiralama süresince rahat bir tatil yapma planınız var ise Tatile kaç kişi çıkacağınız önemli 4 kişilik bir aileniz var ise Camper tarzında bir karavan sizin ihtiyacınızı karşılayamayabilir ya da belli ölçüde karşılayacaktır. Alkovenli bir araç kulanım açısından biraz zor olsada konaklama alanı olarak gerçek bir karavan duygusu yaşatacaktır.

Karavan Kiralama Firmaları

Kiralama Firma Seçimi

Kiralama süresince yaşanacak aksaklıklar ve problemler ile ilgili olarak doğru bir Kiralama firması tercih etmeniz önemlidir. Kiralık Karavan ile yaşayacağınız problemler seyahat esnasında problemleri en kısa sürede çözmeniz gerekmektedir. Buda doğru bir Karavan Kiralama Şirketi ile iletişime geçmeniz ile başlayacaktır. Problem ve sıkıntılarda çözüme acil ulaşmanız gerekli olacaktır.

Kiralık Karavan Donanımı

Kiralık olarak kullanacağınız Karavanın donanım açısından da yeterli olması gerekmektedir. Araç içinde çalışan televizyon, buzdolabı, akü, İnvertör, tuvalet gibi tercihlerin yanısıra pis su deposunun boşaltılması araç içine temiz su giriş noktasına kadar birçok bilgiye hakim olmanız gereklidir. Bu bilgilerin tamamını karavan kiralama firması ile görüşerek bilgi almalısınız.

Karavan Kiralama Sözleşmesi

Kiralamak istediğiniz Karavan Kiralama Sözleşmesi nin detaylarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Sözleşme maddelerinde kaza olması durumunda, aracın arızalanmasında, aracı geç teslim etmenizdeki cezai şartlar nedir? Bu detayların hepsini Karavan kiralamadan önce kontrol etmelisiniz.

Kiralama Süreleri

Karavan kiralama sürelerinde genel olarak haftalık kiralama modelleri tercih edilmektedir. Bunu yanısıra Günlük veya aylık olarak da Karavan Kiralayabilirsiniz. En ekonomik kiralama modeli aylık veya haftalık olarak seçmelisiniz.

Karavan Modelleri

Camper Karavan

Camper Modelleri

Karavan kiralama firmaları yoğun olarak Camper Karavan modelleri üzerinden hizmet vermektedir. Camper Karavan modelleri compat yapısı ile kullanımı kolay ve basittir. B Sınıfı ehliyet ile kullanılabilen araçlar binek araç kullanabilen kişiler tarafında rahatlıkla sürüşü sağlanmaktadır.

Alokovenli Karavanlar

Alkovenli Karavanlar iç hacmi olarak daha geniş bir yapıya sahip olan araçlardır. Aracın arka kısmınına göre tasarlanan yapısı ile hacimsel anlamda geniş alan sunarlar. Alkovenli karavan kiralama isteyen kişiler genel olarak kişi sayısı fazla karavan içinde kalmak isteyen bir kitledir. Alkovenli karavanlarda ortalama 6 kişi yatabilecek bir kapasite vardır. Sürücü üstünde bulunan kabin içinde yatak ve aracın arka kısmında yatak olabilen oturma grupları bulunmaktadır.

Araç Modelleri

Ducato Karavan Kiralama

Karavan kiralama firmaları araç modeli olarak yoğun olarak Fiat Ducato araçları Karavan Dönüşümü içi kullanmaktadırlar. Ducato parça bakımından ucuz olması, araç iç hacmi genişliği ve servis desteğinin firmalar tarafından bilinmesi nedenli ile tercih edilmektedir.

Ayrıca Pegout Boxer ve Citroen Jumper araç modelleri Karavan yapımında kullanılan araçlar arasındadır. PSA grubu na sahip olan bu araçlar dayanıklılık ve yedek parça yaygınlığından dolayı Karavan Kiralama Firmaları tarafından tercih edilen modeller arasındadır.

Firma İsmiYetkili KişiTelefonAdres
Naz Karavan Sanayi Ticaret Ltd. Şti.Ali Bey0 (555) 206 02 20Caddebostan Mh. Sarıgül sk. No:27/B Kadıköy – İstanbul