Karavan Kullanıcılarına Özel Araç Takip Sistemi

Hepimizi yollardayız. Sürekli olan seyyar olarak hareket etmemiz bazı Güvenlik açıklarının doğmasına neden olmaktadır. Karavanı çektiğiniz alanların tenha olması, Karavandan ayrıldıktan sonra araç içine girecek hırsızların değerli eşyaları çalması veya haberiniz olmadan araç kapılarının açılması gibi birçok sebepten dolayı araçların güvenliğinin sağlanması gerekmektedir.

Bu kapsamda Karavanlar için özellikli ürünler ile araçlarınızı 7/24 takip edebilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Yerli Yazılım ve üretim yapan Turuncu Araç Takip Firması ile yapılan anlaşma ile araçlarınızı özellikli GPS takip cihazları ile takip edebilirsiniz.  Ürün özellikleri aşağıda kısaca bahsedilmiştir.

Genel Özellikleri ve Raporlamalar

Harita Ekranları

Araçlarınızı Harita üzerinden 7/24 takip edebilirsiniz. Araç Detay ekranında günlük yaptığınız kilometre bilgisi, Kontak kapalı nerede ne kadar bekleme yaptığınız bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Animasyon

Geçmişe dönük olarak aracınız ile hangi güzergaha gittiğiniz, Seyahatiniz sürecinde ortalama hızınız, Maksimum hızınız, toplam kilometre, Seyahat süresi ve bekleme süresi gibi birçok veri bilgisine Animasyon ekranları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Raporlama

Raporlama olarak Kontak açma kapatma raporu, Seyahat Raporu, Günlük kilometre raporu, Bekleme raporu gibi birçok farklı raporlama ekranlarından geçmişe dönük olarak raporlar alabilirsiniz. Excel dosyası olarak bilgisayarınıza tüm seyahat verilerinizi indirebilirsiniz.

Ürün Fiyatı, Montaj Nasıl Çalışır

Ücretlendirme

Hizmeti 12 veya 24 aylık süreler halinde alabilirsiniz. Paket içinde 1 adet araç takip cihazı ve içinde bulunan verinin aktarılması için gerekli olan SİM Kart hizmeti dâhil edilmiştir. Ürün Fiyatları ve detayları için 0 (850) 304 32 79 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nasıl Satın Alabilirim?

Talep ettiğiniz hizmet süresine göre ürünleri talep edebilirsiniz. Hizmetleri 12 veya 24 Aylık hizmet süreleri ile satın alabilirsiniz. Ürünü satın almak için Instagram hesabımızdan üzerinden veya 0 (850) 304 32 79 numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurulum ve Montaj Nasıl Oluyor?

Ürünler 3 Kablo ile çalışabilen (Şase, Besleme ve Kontak) kolay kurulama sahip cihazlardır. Cihazlar ortalama 25 dakika içinde araca montajları yapılmaktadır. Montaj hizmeti Türkiye genelinde montaj noktaları tarafından yapılmakta olup isteyen müşteriler kendileri de yapabilirler. Uzaktan destek verilmektedir.

Size Özel Ekranlar ve Güvenlik

Karavan ile sürekli olarak seyahat halindeyiz. Böyle olunca gezdiğimiz yerlerdeki güvenlik ve Seyahat notları önem kazanmaktadır. Bu ihtiyaçları karşılayacak Ekranlar ile yaptığınız tüm Karavan seyahatlerinde güvenlik ve Seyahat notlarını kayıt altına alabilirsiniz.

Gezdiğiniz Rotalar

Web ve Mobil uygulamalar üzerinden gezdiğini Rotaları ve Seyahatlerinizi Harita üzerinden işaretleyebilirsiniz. Örnek 2018 yılında gitmiş olduğunuz Datça palamut bükü seyahatinizde konaklama yaptığınız 4 adet lokasyon var ve Doğa içinde bir alan. Araç Takip üzerinden konum bilgisini paylaşabilir ve 2020 yılında tekrar aynı rotayı takip etmek isterseniz Adrese götür butonu ile gideceğiniz Lokasyon’a telefonunuzda bulunan Google Map veya Yandex Navi üzerinden gidebilirsiniz.

Geçmişe dönük olarak bu Lokasyon’a ne zaman gittiğiniz Kaç gün kaldığınız gibi bilgilere de aynı şekilde ulaşabilirsiniz. Örnek 12 Ekim 2018 tarihinden konaklama yaptığınız Lokasyon’dan 20 Ekim 2018 ayrılmanızda 8 Günlük sürede kaldığınız hesaplayabilirsiniz.

Şöyle düşünün Yoldasınız ve vaktiniz yok konaklama yerine gitmeniz gerekli ve Gece oluyor. Fakat yolda çok güzel bir nokta gördünüz ve yarın o bölgeye gitmek istiyorsunuz. GPS Araç Takip uygulaması üzerinden bu işlemi kolay ve basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Vale Modu

Vale Modu isminden de anlaşılacağı üzere aracı bıraktığınız bir noktada kontak kapattıktan sonra araç kontağının tekrar açılması durumunda alacağınız bildirimlerdir. Bu Mod Güvenlik amaçlı olarak kullanılmaktadır.  Vale Modunu Mobil uygulama üzerinden veya WEB sayfası üzerinden kolay ve basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Örnek olarak Konaklama alanına gittiniz aracınızı park ettiniz ve Bölgede dolaşmak için aracınızdan ayrıldınız. GPS Takip sistemi Mobil Uygulama veya Web üzerinden Vale modunu aktif et özelliğini açmanız durumunda aracınızın kontağı açılması durumunda anlık olarak bildirim yönlendirilmektedir.


Bu özelliği kullanarak Hem güvenliği sağlayabilir hemde kontak açık durumunda aracınız kalmasında Akülerin bitmesini engelleyebilirsiniz.

Bölge ve Alan Tanımlama Özelliği

Bölge veya Alan tanımlama özelliği ile aracınızı bıraktığınız bir bölge içinden çıkması durumunda sistem üzerinden anlık olarak bildirimler alabilirsiniz. Bu özellik bilginiz olmadan aracın belirlendiği bölge dışına çıkmasında aktif olmaktadır.

Bu özellikle için WEB üzerinden Harita ekranlarında bölge alanını çizebilirsiniz. Bulunduğunuz noktayı dairesel veya çok kenarlı çizim araçları ile çizerek Bölge Alarmı kurabilirsiniz.

Motor Blokaj Özelliği (Ekstra Modül)

Motor Blokaj özelliği Karavan Güvenlik özelliğidir. Ürün ekstra bir modül le çalışmaktadır. GPS Uydu Araç Takip Cihazı ile beraberinde aracınıza yapılacak montaj bu özelliğin aktif olmasına imkan verecektir.

Blokaj özelliği aracın çalınması veya istenmeyen durumlarda aracı uzaktan Motorunun durdurulması için gereken bir özelliktir. Uygulama Mobil veya Web ekranlarından kullanıcılar tarafından anlık olarak yapılabilmektedir.


Kapı Açık Kapalı Özelliği (Ekstra Modül)

Karavanda bulunan Sürücü Kapısı, Yolcu Kapısı veya Orta kapının açılması durumunda sistem üzerinden anlık olarak bildirim alabilirsiniz. Bildirim ile beraberinde Kuru kontak ucu ile 12 volt olan herhangi bir buzzer veya buna benzer ikaz verici siren kullanabilirsiniz.

Çalışma mantığı olarak aracınız kitlendikten ve terk ettikten sonra araç kapılarının açılması durumunda anlık olarak bildirimler alabilirsiniz. Bu özelliğin montajı Teknik ekipler tarafından yapılmakta olup Ekstra özellik olarak sunulmaktadır.

Örnek olarak Gece konakladığınız bir yerde Kapı açılma özelliğini aktif ederek kapının açılması anında mail veya Buzzer gibi bildirim özellikleri ile sayesinde anlık bildirimler alabilirsiniz.


Bizimle İletişime Geçinz