Karavan Proje Çizimi – aracprojemerkezi.com

Karavan Proje Çizimi – aracprojemerkezi.com Firmamız 2000 yılında Metin SOĞANCI unvanı ile Bursa’da bir şahıs firması olarak münferit araç proje hizmeti amaçlı kuruldu. 2010 yılından itibaren münferit araç proje yanı sıra seri tadilat tip onayı, seri imalat tip onayı, CE belgelendirme gibi hizmetleri vermektedir. 2019 yılından itibaren METİN SOĞANCI MÜHENDİSLİK, OTOM. DANIŞMANLIK PERİYODİK KONTROL VE BELGELENDİRME HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. olarak bugüne kadar kendini devamlı yenileyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız proje hizmeti yanında tadilat ve imalat firmalarına mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermektedir. İş tecrübesini sektördeki her alandan edinmiş ve bu birikimi müşterilerimize en uygun biçimde çözümleyen, daima gelişen bir firma olmayı misyon edinmekteyiz.

            Mühendisliğini ve danışmanlığını yaptığımız firmalar arasında karavan sektöründe söz sahibi olan İmaj Karavan ve Viya Karavanın yanı sıra diğer üst yapılar anlamında MAPAR MAN-BURSA, YEN-KAR TORUNLAR, KURTARAN AMBULANS, KÖSEOĞLU KASA, ERMED MEDİKAL, NESKAR, KOÇASLANLAR, ERDEĞER, SÖNMEZ KOÇ ve daha birçok firmanın da içlerinde bulunduğu özel firmaların dışında ayrıca Bursa Büyükşehir belediyesi, Osmangazi Belediyesi, Yıldırım Belediyesi, BUSKİ, UEDAŞ, ULUDAĞ üniversitesi gibi kurumlara da sürekli hizmet veriyoruz.

Yaptıkları, yapacakları ve hayal ettikleri tüm projelerde kendilerine en hızlı çözümü doğru ve hatasız şekilde sunmak için her gün, bugüne kadar ki hizmet tecrübesi yanında uzman kadrosu ile daha çok çalışıyoruz.

Motorlu karavan ve çekme karavan projelerimiz;

Gerek araç üzerindeki teknik bilgiler gerekse karşılaşılabilecek yönetmelik sorunları ile ilgili tüm bilgi birikimimizi müşterilerimize aktararak en doğru sonucu sürekli sunmaktayız.

Karavan şartlarının yerine getirilmesinde asgari bulunması gereken tüm donanımların kontrollerini titizlikle yapıp, düzeltilmesi gereken tüm uygulamaları sorunun henüz kaynağındayken çözüp müşterilerimize sorunsuz projeler vermekteyiz. Gerek duyulduğunda karavanın tasarımında tecrübemiz dahilinde fikir alışverişi yapılarak müşterilerimizin projelerini iyileştirmek adına hizmet vermekten asla çekinmemekteyiz.

Binek Araç / Çekme karavan Çeki Demiri

Araç Proje Merkezi
Araç Proje Merkezi


Marka ve tipine uygun ithal olarak getirttiğimiz E-belgeli çeki demirlerimizin montajını kendi atölyemizde yapıyoruz. Montaj sırasında çıkabilecek tüm aksiliklere ve uygunsuzluklara deneyimli ustamızla çözüm bulup sorunsuz bir montaj yapmaktayız. Montajı yapılan çeki demirlerinin en kısa sürede onay sürecini tamamlatıp montaj uygunluk raporunu teslim ediyoruz.

    Araç Proje Merkezi İle İletişime Geçmek İçin Formu Doldurun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.