e
sv

Karavan Sineklik

Karavan Sinekliği
avatar

Gökhan Ç

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Karavan sineklik perdeleri ile araç içinde güvenlik, güneşten korunma ve sineklerin rahatsız edici davranışlarından kurtulabilirsiniz. Karavan Sineklik fiyatları, montaj video ve açıklamaları blog yazımız ekinde inceleyebilirsiniz.

karavan Sineklik Kaynak : pinterest

Sineklik Nasıl Çalışır ?

Karavan Sineklik Perde sistemi alüminyum çerçeve içerisinde çalışan bir tarafı sineklik diğer tarafı perde sistemidir. Akordiyon şeklinde çalışan sineklik ve perde kullanmadığınız zaman sol ve sağ tarafta bulunan kanal içerisinde gizlenir. Birbirlerine ise mıknatıs sayesinde yapışır. Açılan yan camlara sineklik ve perde uygulaması, açılmayan camlara ise sadece perde uygulaması yapılmaktadır.

Doğayı seviyorsanız Karavan içinde sineklik kullanmalısınız 🙂

Kampların çoğu ormanlık alanlarda ve sahil kenarı gibi yerlerde olur.  Bu alanlarda çok fazla sivrisinek haşere vb. böceklerin karavanın içerisine girmesini istemeyiz. Gün içerisinde sineklikleri açık tutarak araç içerisine herhangi bir haşere türünün girmesini önlemiş oluruz.

Karavan Sineklik Fiyatları

Karavan sineklik fiyatları satın almayı düşündüğünüz Sineklik kalitesine göre değişmektedir. Pencere, Kapı, pilise, ön cam, yan cam vb. Karavan içinde birçok farklı noktada Karavan sineklik ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sineklik uygulaması yapılacak araç türü de fiyatları etkileyen unsurlar arasındadır. Alternatif marka ve firmalar ve ürün kaliteleri, sadece pencereye yapılacak olan işlem veya pencere dâhil olmak üzere Kapılara da yapılması durumunda Karavan sineklik pencere fiyatları değişmektedir.

Sineklik güvenlik ve korunma amaçlı kullabilirsiniz.

Karavan içerisine uyumlu isteğe bağlı alüminyum çerçeve renkleri mevcuttur, fabrika çıkışlı İnce seri profillerde Beyaz, Altınmeşe ve Antrasit gri renkleri vardır. İsteğe bağlı tüm renkler Elektrostatik Toz Boyama ile boyanıp hazır edilir.

İlginizi Çekebilir  Karavan Tente Modelleri

Karavan sineklik perdenin, Perde kısmı ise gün içerisinde güneşten korunmak, araç içindeki değerli eşyaların gizlenmesi ve akşamları mahremiyet açısından karavan içerisinin görünmemesi için kullanılır.

Sineklik perde ölçüsü biz imalatçılara dıştan dışa bitmiş ölçü olarak verilmelidir.

İnce ve kalın seri olmak üzere iki farklı profil kullanılmaktadır genel olarak ince seri kullanılır büyük ölçülerde sineklik ve perdeyi kasa içerisinde saklamak amacı ile kalın seri kullanılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi alanlara sineklik kullanacaksınız?

İlk başta aracın hangi alanlarında sineklik uygulayacağınız planlamanız gerekmektedir. Camlar, Kapılar, Mutfak alanı, Sürücü kapısı, Yolcu kapısı veya ön araç camı. Alacağınız ölçüler ile Karavan içinde sineklik yapmadan Karavan sinekliği fiyat araştırması yapmanıza imkân verir.

Hangi tür sinekliğe ihtiyacınız var?

Karavan sineklik türleri ihtiyaçlara göre değişmektedir. Stor sineklik perdesi, pilise perde, Menteşeli sineklik, Sürme sineklik gibi birçok modelleri bulunmaktadır. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre Karavan sineklik perde modellerinden birisini tercih edebilirsiniz.

İthal ve Yerli Ürünler

Karavan içinde sineklik için diğer bir tercihinizde ürünlerin Yerli bir ürün mü olması Yoksa İthal bir ürün mü tercih etmeniz olacaktır. Tamamı ile bu tercihler sizin bütçeniz ve zevkinize göre değişecektir.

Karavan Sineklik Videoları

Karavan Sineklik Resimler


karavan forum
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Karavan Sineklik