e
sv

Karavan Uydu Anten Seçimi

avatar

Gökhan Çelikbilek

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Karavanınız var karavanda sabit durduğunuz zaman veya seyahat halinde Televizyon kanallarını izlemek istiyorsunuz. Bunun için doğru bir Mobil Karavan Çanak Uydu anteni seçimi yapmanız gerekli. Karavan tipi anten seçiminde doğru karar vermeniz için yorumlar, fiyatlar, özellikleri, çekim kalitesi, kablosu, otomatik ve markalar gibi birçok değişken Karavan anten seçiminde sizin için kriter olması gerekmektedir.

Karavan Mobil antenleri genel olarak kamp alanlarında araç park halinde iken televizyon kanalları izlenmesi için tasarlanmış mobil antenlerdir.

Karavan üzerinde bulunan anten açıldığı mobil uydu anteni otomatik olarak uydu aramaya başlayacaktır. Anten konumu bulduktan sonra yayına başlayacaktır. Anten kapatıldığında, çanak güvenli ve düşük profilli pozisyonunda sistem tarafından kapatılır.

Zorlu Koşullarda çalışabilme

Karavan Uydu antenleri araçların çalışmasına göre kapanabilir veya açılabilir. Karavan antenleri genel olarak zorlu koşullara göre tasarlanmış ürünlerdir. Kamp gezginlerinin Doğada geçirecekleri zamanlarda zorlu kış veya yaz koşullarına maruz kalacakları için Karavan Mobil Çanak Uydu antenleri zorlu hava koşullarına göre tasarlanmaktadır.

Antenler farklı ebat ve ölçülerde bulunmaktadır. 50 veya 80 cm arasında çanak çapları sayesinde sinyal güçleri değişmektedir. Aksesuar olarak karavan çanak antenleri HD uydu alıcıları ile sizlere keyifli televizyon izleme süreçlerini yaşatırlar.

İkiz Sistem Nedir?

İkiz sistemi sayesinde çanak antene iki adet televizyon bağlanabilmektedir. Bu avantajı sayesinde karavan içinde aynı anda farklı TV kanalları seyretmenize imkan verecektir.

Otomatik Kanal Arama

Karavan antenlerinin özellikleri arasında Auto skew özelliği ile LNB açısı otomatik olarak ayarlanır ve uzun yolculuklar sırasında manuel ayarlama gerektirmeden kullanılabilir

Karavan Anten Kablosu

Karavan içinde kullanılacak olan çanak uydu antenlerinin çekim kalitesinin doğru olması ve tüm televizyon istasyonlarının net görüntü ile izleyebilmeniz için en önemli karavan anten aksesuarları arasında Karavan anten kablosu oluşturmaktadır. Bu nedenle

İlginizi Çekebilir  Karavan Elastomerik Yalıtım Malzemesi

Karavan Anten Fiyatları

Karavan içinde kullanılacak anten fiyatları aksesuar ürün ve çanak antenleri çekim güçlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. 2020 karavan anten fiyatları ortalama 1.500 TL. den başlayarak anten üzerinde bulunan aksesuar ve özelliklerine göre 10.000 TL. arasında değişen fiyatlar ile satılmaktadır.

Karavan Anten Modelleri ve Markaları

Karavan üreticileri arasında Neta Uydu Antenleri bulunmakta olup NETA MBA26 Mobil Uydu Anteni, NETA MPA38 Taşınabilir Portatif Mobil Uydu Anteni gibi farklı model ve ürünler bulunmaktadır. Bunun yanısıra Atlanta Uydu Antenleri olarak da farklı marka bulunmaktadır.

karavan forum
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Karavan Uydu Anten Seçimi