Karavanını Kendi Yapanlar

Karavan Blog içinde karavanını kendi yapan kişilerin tecrübe ve bilgilerini yayınlıyoruz. Tamamı ile kendi emeği ile Karavanını yapan kişilerin tecrübe ve bilgilerini bu alanda paylaşacağız. Karavan Yalıtımı, Elektrik Tesisatı, Mutaf tezgâhı, Mobilya seçimi, Su Deposu, Enerji sistemleri ve birçok bilgiye bu alandan ulaşabilirsiniz.

Sizde Kendi Karavanınız yapım süreçlerini bizimle paylaşmak istiyorsanız Instagram hesabımızdan üzerinden bize ulaşabilir.

Görseller

Karavanın yapım süresince çekmiş olduğunuz Resimleri eklemeniz gerekmektedir.

Kısa içerik Metin

Karavan yapımında eksik gördüğünüz yada faydalı bulduğunuz ürünler, içerikler vb. birçok bilgiyi paylaşabilirsiniz. İçerik olarak kısa açıklamalar değil kendi içinizde gelen bilgileri yazabilirsiniz.

Video

Karavan yapımı sırasında çekmiş olduğunuz Montaj videolarını ekleyebilirsiniz.

  • Karavan yapmaya nasıl karar verdiniz ?
  • Araç seçiminde nelere dikkat ettiniz ?
  • Araç yalıtımında hangi ürünleri kullandınız ?
  • Mobilya seçiminde hangi tür malzeme kullandınız ?
  • Elektrik tesisatında hangi ürünleri kullandınız ?
  • Su ve pis su depolarında ne tercih ettiniz. ?

Yan Cephe Montaj

Trabzondan Yunus Bey

Merhaba Karavan Blog takipçileri bizi takip eden Sayın Yunus Bey @hayatkaravan instagram hesabında yaptığı Karavan resimlerini paylaşıyor. Bizde bu emeğe saygı Karavanını kendi yapmak isteyenler için paylaşıyoruz. 


Yunus’un Hikayesi için Tıkla


İnstagram hesabı takip et

İzmir | Özden Bey

Merhaba Karavan Blog takipçileri bizi takip eden Sayın Önder Bey @kargavan instagram hesabında yaptığı Karavan resimlerini paylaşıyor. Bizde bu emeğe saygı Karavanını kendi yapmak isteyenler için paylaşıyoruz. 


Özden’in Hikayesi için Tıkla


İnstagram hesabı takip et