Karavan Blog Whatsapp Grup Açıklaması

Grup Amacı

Merhaba öncelikle Ailemizi katıldığınız için teşekkür ederiz. Aile kavramı Sevgi, Saygı ve bütünlüğünün sağlandığı bir topluluk. Bu neden Aile kavramından kopmadan birbirimize Sevgi ve Saygı ile yaklaşmak bizim içi çok değerli.

Karavan Blog Karavanı seven Aile bireylerinden oluşmaktadır. Hepimiz Doğada olmak ve huzur içinde vakit geçirmek istiyoruz. Bu aktiviteleri yaparken soracağım sorular ve Rotalarımız hakkında birbirimize destek olmak için Gruplar kurulmuştur. Grup içinde Özellikle Siyasi, Dini vb. Polemik oluşturacak konular açılmamaktadır.

Tamamı ile Karavan ile alakalı Gezilecek Yerler ve Karavan Yapımları ile ilgili sorular bulunmaktadır. Grubumuzun daha etkili ve hedeflenen konusundan sapmaması için aşağıdaki kurallara uymamız gerekiyor 🙂 İçerik olarak sadece Kamp Noktaları olması gerekli.

Grup içinde Kamp Noktası ve Rota bilgisi paylaşılabilir. İstisna olarak Seyahat için Karavan Kiralamak isteyen kişiler gruba ihtiyacını belirtir ve sonraki görüşme özelden sürdürülebilir.

Kurallara uymayan kişiler hakkında yönetici hesaplarına bilgi verebilirsiniz.

Kurallarımız

  • Hareket ve tartışma kesinlikle yasaktır.
  • Karavan haricindeki gereksiz paylaşımlar ilk olarak uyarı alır ardından kalıcı olarak uzaklaştırılır.
  • Din , dil , siyaset vb. konuşmak kesinlikle yasaktır.
  • Özel günler için grupta yorum yapılmaz.
  • Karavan konusu haricinde toplumsal POST veya Link paylaşılmaz.

Amacımız yeterince rahat bir ortam kurmak o yüzden sizlerden tek istediğimiz bu kurallarına dışına çıkmamanız 🙂 Bunlar dışında dikkat etmeniz gereken pek bir şey yok ayrıca aklınızda herhangi bir şey var ise bizlere insatgram‘dan ulaştırabilirsiniz 🙂 okuduğunuz için teşekkürler 

Karavan Blog Hesaplarımız

İnstagram Hesabımızı Takip Edin.

Bize Gezdiğiniz yerler ile ilgili içerik gönderin ve etiketleyin deneyimlerinizi paylaşalım

Whatsapp Gruplarımıza Katılın

İki Farklı Grup linki bulunmaktadır. Karavan soru cevap ve Karavan ile gezilecek yerler. Grupların dolu olması durumudna bizimle ietişime geçebilirsiniz.

Son Not

Çok Yakın bir tarihte MOBİL APP olarak bir uygulama üzerinde çalışılmakta olup Whatsapp ve İnstagram hesaplarımız üzerinden Uygulama yayına geçince paylaşımda bulunulacaktır. 

Gezilen yerlerin Tamamı Görsel ve Konum bilgileri ile paylaşılacak olup Uyglama üzerinden mesajlaşma ve görüşmeler sağlanabilecektir.

Sizde Bize destek olmak istiyorsanız İNSTAGRAM Hesabımızı takip edebilirsiniz.

Gönderilerini zi Paylaşalım

Karavan ile ilgili olan Gezdiğiniz Rotalar, Deneyimler, Karavan Yapımı ve bunun gibi ilgicekici konular için Resim ve Görsellerini paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Blog içinde deneyimlerinizi yazabilirsiniz. Yaptığınız Yazı ve Paylaşımlar İnstagram ve Whatsapp gruplarımızda talep etmeniz durumunda paylaşılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.