Yasal Uyarılar

www.karavanblog.com sitemizi ziyaret ettiğinizi için şimdiden teşekkür ederiz. Sitemiz için Karavan Dünyası ile ilgili birçok içerik ve bilgi bulabilirsiniz. Sitenin Amacı Karavan seven insanların Topluluk olarak Paylaşım yaparak yardımlaşmasıdır.

Bu Kapsamda; Sitemizde dolaşmanız için bilmeniz gerekli olan bir takım Yasal Uyarılar bulunmaktadır. Bizim ve Sizin haklarınızı korumak için yazıya dökülmüş bilgiler bu sayfada yer almaktadır.

Site Kullanımı Hakkında

Karavan Blog Karavan Dünyasını seven bireyler için hazırlanmış olup Hedefi Paylaşım ile insanların bilinçlenmesi ve Karavan Kültürünün yaygınlaşmasıdır.

Site içinde bulunan Yazılar, İçerikler tamamı ile bilgi amaçlı olup doğruluğu, eksiksiz olması veya güvenilirliği veya güncelliği hakkında site sorumlu tutulamaz.

Site içinde yayınlanan Firma Bilgileri ile iletişime geçmeniz ve Ticari faaliyette bulunmanız ve sonrasında anlaşmazlık durumunda Karavan Blog herhangi bir sorumluluk almamaktadır. Site içinde bulunan firmalar tamamı ile tanıtım amaçlı olarak ilan edilmektedir. Bu nedenle doğacak maddi ve Manevi herhangi bir zararınıza Karavan Blog sitesini ve Yasal sahiplerini sorumlu tutamazsınız.

Site Sahipleri site üzerinde değişlik yapabilir ve düzeltebilir. Bu değişiklik ve bilgi için kullanıcılara önceden haber vermeden bu işlemi yapabilir.

Site içinde bulunan Görseller (Resim, Video, Ses vb.) materyaller konu ile ilgili kişilerden alınmış olup materyaller üzerinde ve Resimler de alınan site ve içerik sahiplerinin adresleri belirtilmiştir.  

Karavan Blog sitesi içinde yer alan bilgiler Site kullanıcıları veya Yazarları tarafından girilmiş bilgilerdir. Site içinde yer ala bilgilerin doğrudan veya dolayı kullanılmasından kaynaklı ve/veya  dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet, her türlü zarar ve nam altına olursa olsun site sahibi, yazar veya yorum yapan kişiler sorumlu tutulamaz.

Site sahibinin tüm hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar.